​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126Masobraní 2021

Logo ČSZM

 

MASOBRANÍ 2021

 

Členským subjektům ČSZM

 

Vážení členové,

dlouhodobou snahou Českého svazu zpracovatelů masa je propagace oboru zpracování masa. V této souvislosti Vám v příloze této zprávy zasílám pozvánku k účasti a nabídku k Vašemu aktivnímu zapojení do letošního ročníku svazové akce MASOBRANÍ, který se uskuteční ve dnech 21.-23.5.2021 ve Vámi zvolených lokalitách.

 

Z důvodu platných vládních opatření proti šíření koronaviru k letošnímu ročníku MASOBRANÍ uvádím tyto informace:

  • Je celostátní svátek masa a uzenin!
  • Bude letos zaměřeno výhradně na podporu domácího grilování v rámci rodin (nelze nyní podporovat venkovní akce s více návštěvníky).
  • Je určeno zejména pro firmy provozující řeznicko-uzenářské prodejny.
  • Na prodejnách, které se zapojí, budou pomocí plakátů a zápichů v pultech vyznačeny nejlepší produkty ke grilování (tiskovou grafiku pro plakáty i zápichy účastníkům bezplatně poskytne svaz).
  • Svaz dále na sociálních sítích a na webu pod jednotnou značkou MASOBRANÍ bezplatně zajistí lokálně cílenou online propagaci účastnících se prodejen a jimi nabízených grilovacích produktů. Tato kampaň bude zahájena ihned po uzávěrce přihlášek.
  • V příloze naleznete podrobnější informace včetně logomanuálu (na vyžádání svaz zájemcům zašle logo akce v tiskovém formátu – pro účely případného zajištění vlastních marketingových aktivit ze strany zájemců).
  • Přípravu základních POS materiálů i komunikaci na webu a sociálních sítích svaz zajistí s podporou profesionální marketingové agentury.

 

Hlavním cílem MASOBRANÍ je před širokou laickou veřejností jednotně prezentovat maso a masné výrobky jako nedílnou součást zdravého životního stylu a vyváženého jídelníčku, dále jako zdroj plnohodnotných bílkovin a snadno stravitelných vitaminů a minerálů. V neposlední řadě jako tradiční součást české kuchyně.

Propagační možnosti ČSZM ve vztahu k MASOBRANÍ ovlivní celkový počet zúčastněných firem. Pro každého účastníka je připraven tzv. základní balíček, kdy na náklady ČSZM bude pro danou akci vytvořena facebooková událost v jednotné grafice, která bude podporována lokálně cílenou reklamou na sociálních sítích. Každá jednotlivá firma, která akci bude organizovat, bude v rámci „své“ facebookové události vystupovat jako koordinátor. Náplň této události i její cílenou reklamu na sociálních sítích zajistí ČSZM prostřednictvím komunikační agentury.

Abychom letošní MASOBRANÍ posunuli na vyšší úroveň a měli více prostoru na přípravy, žádám zájemce o nahlášení zapojení svých firemních akcí nejpozději v termínu do 3.5.2021 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Uvádějte přitom stručný popis akce viz. přiložený manuál.

Věřím, že se v hojném počtu zúčastníte letošního ročníku MASOBRANÍ – akce ve prospěch celého oboru zpracování masa!

 

S pozdravem

Karel Pilčík

předseda představenstva

Český svaz zpracovatelů masa

 

Masobraní 2021 - Jak akci připravit v čase Covid-19