​sekretariat@cszm.cz     +420 234 697 755     Praha 4 - Písnice, Libušská 319/126

MASOBRANÍ 2023 - Základní informace

 

Vážení,logo Masobrani

dlouhodobou snahou Českého svazu zpracovatelů masa je propagace oboru zpracování masa. V této souvislosti Vás zvu k účasti a k Vašemu aktivnímu zapojení do letošního ročníku svazové akce MASOBRANÍ, který se uskuteční ve dnech 19.-21.5.2023.

 

Hlavním cílem MASOBRANÍ je před širokou laickou veřejností jednotně prezentovat maso a masné výrobky jako nedílnou součást zdravého životního stylu a vyváženého jídelníčku, dále jako zdroj plnohodnotných bílkovin a snadno stravitelných vitaminů a minerálů. V neposlední řadě jako tradiční součást české kuchyně.

 

Propagační možnosti ČSZM ve vztahu k MASOBRANÍ ovlivní celkový počet zúčastněných firem. Pro každého účastníka bude připraven tzv. základní balíček, kdy na náklady ČSZM bude pro danou akci vytvořena jednotná forma komunikace.

 

Kromě nabízených formátů a jejich využití v rámci vlastní komunikace se můžete do MASOBRANÍ 2023 zapojit i realizací vlastní firemní akce.

 

Zapojte se do Masobraní i vy!!! Kontaktujte nás na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Věřím, že se v hojném počtu zúčastníte letošního ročníku MASOBRANÍ – akce ve prospěch celého oboru zpracování masa!

 

S pozdravem

Karel Pilčík

předseda představenstva

Český svaz zpracovatelů masa

 

 

Veškeré informace o MASOBRANÍ 2023 naleznete zde.