Kalendář akcí
<< červen 2020 >>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Akce mesíce
Aktuální ceny masa
hledat

cz en 

  • Aktuální dění
  • ČSZM
  • Pro členské subjekty
  • Média
  • Odkazy
  • Kontakt

Aktuální dění

Aktuality

MEATING 2017 - poděkování

datum: 25.10.2017 | Jan Katina | Zdroj : ČSZM

Jaké jsou nové informace a trendy? Na tyto otázky odpověděl již 8.ročník setkání pracovníků masného průmyslu MEATING 2017, který se konal v Brně.

Každé odvětví potřebuje své výroční setkání, kde zazní aktuální informace o legislativě, trendech i nových příležitostech pro rozvoj. V masném průmyslu se takové setkání uskutečnilo již poosmé dne 24. října 2017 v OREA Hotelu Voroněž v Brně. Konference, spojená se společenským večerem, se však letos poprvé zaměřila na nastupující generaci a tak i ocenění učni a studenti mohou svými poutavými příběhy nalákat novou krev do našeho oboru.

Ať už to bylo novým zaměřením, vhodně zvoleným odborným programem nebo atraktivním večerem plným ocenění nejúspěšnějších profesionálů z oboru a vítězů soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku, MEATING 2017 zaznamenal oproti loňskému ročníku nárůst posluchačů. Sešlo se zde přes 400 účastníků z firem i odborných škol z oblasti masného průmyslu, společenský večer navíc poctila návštěvou i řada vzácných hostů, například ministr zemědělství Marian Jurečka, prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu Marta Nováková a mnozí další. Jak odborný program, tak organizace a průběh večera získaly převážně pozitivní ohlasy.
Odpovědi vyznamenané mládeže, doplněné o rozhovor s rodiči jednoho ze studentů, byly zajímavým zpestřením slavnostního večera a možná i ukázaly cestu, jak mládež dostat k řemeslu. Dále mohli účastníci sdělovat své postřehy a přání různými způsoby, třeba lepením vzkazů na zeď přání a sdílení. Vážná přání se tu střídala s humornými, např. „Kdo zvedne ceny kvalitních masných výrobků po vzoru másla?", jeden z dalších spontánních vzkazů zněl: „Obchodníci říkali, že oni jsou ti, co inovují. Ale v maso zpracujícím průmyslu se také inovuje - co kdybychom více spolupracovali?".

Souběžně s touto oficiální náplní se v průběhu celého programu školení přirozeně uskutečnila řada neformálních setkání kolegů a obchodních partnerů z našeho oboru. Atmosféru odborné i společenské části MEATINGu si můžete připomenout prostřednictvím fotogalerie. Pod tímo odkazem pak naleznete také video z akce.


Český svaz zpracovatelů masa tímto děkuje:

  • účastníkům MEATINGu, kteří se letošního ročníku akce zúčastnili v rekordním počtu,
  • partnerům MEATINGu, s jejichž přispěním bylo možné školení v daném rozsahu uskutečnit (přehled partnerů naleznete v níže uvedeném souboru).

Mediálním partnerem MEATINGu v roce 2017 byl Časopis MASO.

Český svaz zpracovatelů masa se ještě v letošním roce začne věnovat přípravě 9. ročníku MEATINGu, který se uskuteční dne 30.10.2018. Těšíme se na naše společné setkání!Další informace

  zpět   odeslat
kontakt  |   pro média  |   mapa stránek

Copyright © 2000 - 2006 ČSZM.